Moderní bytový komplex Nová Dukla je situován v klidné a tiché lokalitě na sídlišti Dukla a zaručuje nejmodernější a nejzdravější bydlení v tomto městě.

Nově vybudované bytové domy Nová Dukla nabízí překrásný výhled na celé město Ústí nad Orlicí a do blízké rozmanité přírody. Díky tomu, že domy jsou na konci obytné čtvrti, zajišťují tiché, čisté prostředí a umožňují toulky překrásným okolím, procházky Wolkerovým údolím s mnoha altánky, jezírkem, nově vybudovaným dětským hřištěm a naučnou stezkou. Blízko bytů také vede cyklostezka (možnost napojení na hlavní cyklotrasu na Českou Třebovou, Letohrad a Choceň)a mnoho možností tu mají v zimě i běžkaři.

V docházkové vzdálenosti bytového komplexu Nová Dukla se nachází obchod, restaurace, sportovní hala a autobusová zastávka. Každý byt v tomto novém komplexu má své parkovací stání, přímo před domem. Mezi domy je vhodně umístěno dětské hřiště s lavičkami a přímým výhledem na Vaše děti.

Sídliště Dukla má dobrou dostupnost do centra města Ústí nad Orlicí. Autem či autobusem MHD trvá cesta maximálně 5 minut. Pěšky vycházkovou chůzí přes nádherný, zelení protkaný park asi 15min.

Moderní bytový komplex Nová Dukla nabízí kompromis mezi bydlením ve městě a na venkově. Na jedné straně blízkost města, které nabízí spoustu možností společenských, kulturních a sportovních aktivit. Na druhé straně čistý zdravý vzduch, krásná příroda orlického podhůří a tichá lokalita.

To vše Vám zaručí jedinečné moderní bydlení v bytech Nová Dukla.

Společnost NOVÁ DUKLA s.r.o.

Společnost NOVÁ DUKLA s.r.o. byla založena v r. 2008 jako společnost pro výstavbu a následný prodej 67 bytových jednotek v lokalitě sídliště Dukla Ústí nad Orlicí.
V roce 2015 společnost rozšířila svoji činnost o velkoobchod a maloobchod stavebního materiálu.